Звернення до всіх християн про створення Молитовної Сотні

Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати і сестри, перш за все, хочу щиро подякувати нашому Господу, Ісусу Христу, за те, що Він змилосердився над нашим народом і зупинив кровопролиття і братовбивство. Хочу також сердечно подякувати усім Вам, які протягом цього непростого часу в нашій країні займали активну християнську і громадянську позицію; Вам, які жертвували свій час і зусилля, терпіли незручності, проявляли щедрість і милосердя заради поширення Євангелія, припинення насильства, встановлення миру і порозуміння в нашому народі. Думаю найкращим підбадьоренням будуть слова Святого Письма: “знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господеві Христові”. (Кол. 3:24); “а коли Архипастир з’явиться, то одержите ви нев’янучого вінка слави.” (1 Пт.5:4).

Завдання учасника молитовної сотні

Кожен день принаймні 15 хвилин присвячувати молитві за духовні і суспільні переміни в Україні.
Активно (по можливості) брати участь у (чи організовувати) різноманітних духовних заходах (євангелізація, вчинки милосердя, нічні чування,…), скерованих на духовне пробудження України. Жертвувати (по можливості) піст, Божественні Літургії, терпіння за духовні і суспільні переміни в країні.
Активно відгукуватися (по можливості) на спільні духовні ініціативи молитовної сотні, брати в них участь і заохочувати до цього інших осіб.

Щоб записатися в молитовну сотню, потрібно особисто заповнити анкету і надіслати її на е-майл: olenchyklina@gmail.com (група місіонерського служіння спільноти “Мараната”). Список членів молитовної сотні та інша інформація щодо цієї духовної ініціативи буде висвітлюватися на сайті: www.blagoslovennya.org. Молитовна сотня буде діяти до 1 червня 2014 року (нагадую, що 25 травня 2014 року—вибори Президента). Після цього терміну буде проведене додаткове обговорення її діяльності.

Анкета:

Прізвище, ім’я, по-батькові ______________Вік_________

Спільнота___________________________Парафія____

Місто______________________Контактний номер телефону__

Електронна адреса_________________________

Пропозиції, зауваження _____________________

Про всі духовні ініціативи, які Ви організували чи брали участь як члени молитовної сотні, просимо повідомляти на електронну адресу: olenchyklina@gmail.com .

Щиро прошу всіх лідерів спільнот поширити цю інформацію у своїх середовищах. Дякую! Божих Вам благословінь!

2 comments for “Звернення до всіх християн про створення Молитовної Сотні

  1. Olena Kostyk
    25 Вересня 2014 at 17:59

    Na cej zakłyk nashoji Cerkwy widhuknułoś 35 osib polakiw, mojix druziw, jaki pryjednałys do mołytwy za Ukrajinu.Za ce jim podiaka. Olena Kostyk

  2. 10 Жовтня 2014 at 07:26

    Дякуємо і приєднуємось-Цікава ініціатива.
    “Перехрестя- Затока Гданська”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *