Як і коли (через наше інтернетове радіо) слухати св. літургії з санктуаріум св. Володимира в Гданську

…тобто краще пояснення 😎

 

Просто та вигідно можемо слухати інтернетового радія – прямо з нашій веб-сторінки клікаючи в понижший трикутник:

 

Також комфортно можна слухати через Плейлист адресів радія який можна побрати —> просто TУТ <—
або з меню: Радіо on-line -> Плейлист адресів радія.
Цей малий файл (cerkwa.m3u) варто записати на комп’ютері, та відкрити його програмом (прикладово) Winamp чи Aimp.

 

!!! Від 2021-04-25  можлива є також трансміся VIDEO через YouTube під адресою: https://www.youtube.com/channel/UCZ9a-aD0R2C40EoE1YOszmQ/about

 

Коли слухати Св. літургії з церкви св. Вартоломея в Гданську

Відправи в нашої церкви служаться:

 • у неділі в год. 10.00 та 17.00
 • в будні дни в год. 17.00
 • в Великдень в год. 7.30 та 17.00
 • в Вігілію Різдва Хрестового в год. 20.30

 
Бажаємо доброго відслуху!

9 comments for “Як і коли (через наше інтернетове радіо) слухати св. літургії з санктуаріум св. Володимира в Гданську

 1. 30 Травня 2015 at 10:21

  Дякуємо Вам за те що можемо молитись в чужому краю навіть на відстані. З Богом!

 2. Slawko Kapeluch
  19 Серпня 2015 at 18:44

  Djakuju. Nawit’ buduchy u Wlodawi mozhna zawdjaky peredachi online buty w na Bohosluzhinni w Gdans’ku. Klas! Djakuju Bohdan!

 3. Веб-адмін
  8 Вересня 2015 at 18:28

  А прошу дуже 🙂 Тішу ся що користаєте та техніка нам служить – а не ми техніці 🙂
  При нагоді хотівби я згадати, що трансміся з відправи йде рівнож в буднії дни. Хто може бути особисто – супер. Іншим лишаєтся можливість через інтернет. Я рівнож (по змозі) користаю – є присутний (хоч духом – на жаль тілом ні) на щоденній св. літургії. Хоч стілки можемо діяти – єднатися в молитві за Україну, що б Бог боронив Україну та пере за все Українців від всякої кривди – та пере за все від ТерроРосії та їх бандитів з путіном на чолі.

  Слава Богу!!!   Слава Україні !!!

  • 12 Жовтня 2015 at 12:59

   CIX. Дякую кожного разу, як слухаю Службу Божу. Інколи правда виникають різні незадоволення, але стараюсь іх перебороти і загасити, a проповіді отця пароха є так проникливі і повчальні, що всі інші недогодності меркнуть в порівнянні з тим, що відчуває людина, яка не може бути присутня на Службі з ряду причин, які незалежні від неї.

   Здається, що кожне слово, яке звучить на Службі- торкається лише мене і моєї життєвої ситуації, що то я не просто слухаю, а молюсь разом з цілою церковною спільнотою. Шкода, що не всі, хто так ревно молиться, розуміють тих, хто часто стоїть поряд них, хто часто можливо терпить з іх поводу.

   Вповати на Боже Милосердя важко, але можливо. Та як же часто, вповаючи, людині так потрібне те милосердя людське, просто конкретної людини, християнина… І добре, що ваше радіо дає можливість, молитись поряд тих людей і в той же час бути так далеко від них. Бути далеко не лише у відстані а і в молитві…, бо не видно сліз відчаю і не чути крику до Бога Милосердного: для чого? Для чого людина є так слабкою, що не може стояти в церкві і плакати? Чому людині так залежить на думці інших людей?

   Пробачте, це питання риторичне і добре, що є ваше радіо, що Ви особисто є так доброю людиною, що створили його. Бо, молячись, я хочу бути собою, а не оглядатися на тих, хто може не так мене зрозуміти і посміятися з мене, що я плачу чи не так гарно співаю. А тому дякую Вам за цю можливість.

   Скажу щиро, що мою подяку я передаю не лише від себе особисто. З Богом
   PK

 4. Веб-адмін
  12 Жовтня 2015 at 19:23

  С. Н. Б. !
  Приємно читати теплі слова – на щастя подякі не тілки для мене. 🙂 Варто згадати, та маю надію, що це загально відоме:

  1. думку про наше інтернетове радіо заснувала (з того що мені відомо) п. Олена Костик а також переказала компютер, який (ще до недавна) брав уділ в трансмісї літургї
  2. Вспівзаложителом нашого радія та великий вклад вніс рівнож Тарас Костик
  3. Суттєвий є зміст – а це подяка для наших священників, особливо за цікаві та екуменічнії проповіді, якиї варто відслухувати ще раз (з подкастів)

  ЦЕ ЇМ ВЕЛИКА ПОДЯКА !!! 🙂

  Я лише опікую ся щоденною трансмісєю та (дякувати Богові) маю можливість заповнити сервер на технічнії потреби інтернетові трансмісї та сам рівнож часто користаю з цієї можливості – хоч віртуально бути на щоденній відправі.

  Відносно інших осіб в церкві…
  – Я би не зважав. Таж приходимо до і для Бога. Крім ціого – НЕМАЄ людей ідеалних та не нам оцінювати інших.

  На все добре і з Богом !!!

  • 13 Жовтня 2015 at 09:28

   “Kraina łez jest taka tajemnicza.” – Antoine de Saint-Exupery.
   Rzadko kiedy płaczemy ze szczęścia.
   Życie dostarcza nam więcej niemiłych powodów to łez – np. złość, bezsilność, rozczarowanie.
   Jest mi przykro.
   Kiedyś chodziłam co niedziele do cerkwi, śpiewałam w chórze cerkiewnym. Kościół był dla mnie zawsze wazny i czułąm radość, obecność Boga. . Niestety dwa lata temu to się zmieniło. … Zaczęłam rzadziej chodzić do kościoła bo nie rozumiem i nie mogę się pogodzić z tym co mam. I z tego że innych to bardzo cieszy i żle mi życza i naśmiewają sie. Nie mam ochoty na dalszy spór i dla tego- wielu woli słuchać Mszy św.( (konkretnie: ja słucham w radiu-ale Msza za głośna)

   “Відносно інших осіб в церкві…
   – Я би не зважав. Таж приходимо до і для Бога. Крім ціого – НЕМАЄ людей ідеалних та не нам оцінювати інших.”-Dlaczego nie oceniać człowieka? A ja nie mam żelaznych nerwów, jestem tylko człowiekiem. Poza tym czasem delikatne napomnienia nic nie dają i trzeba ostrzej zareagować. Nie miałam na myśli, że posiadam jakąś moc do oświecania ludzkich umysłów czy zdolność, aby naprawić ludzkie życie. Wiem jednak, że mam na to przyzwolenie, a nawet obowiązek napomnieć bliźniego, jeśli czyni coś złego.
   Przecież Jezus też nie zawsze tłumaczył wszystko spokojnie, delikatnie, bez grymasu na twarzy, ale zdarzało mu się zagniewać, zezłościć na ludzi, nazywał ich obłudnikami, itp. ”

   Dziękuje.
   Jadwiga P.

 5. Anna
  7 Липня 2017 at 10:34

  Duże djakujemo za możlywist słuchannia Służby Bożoji z Gdańska! Super ideja i nawit ne znaju, czy deś w Polszczi można szcze słuchaty bohoslużinnia z prjamoji peredaczi z Cerkwy. Może Wy znajete, bo ja duże cikawa : )
  Koryatajemo z cijeji storinky duże czasto, bo z maloju dytynoju ne zawżdy wdastsja dojichaty do Cerkwy 30km.
  Djakujemo Pane Bohdane!

 6. Тетяна
  10 Березня 2019 at 10:03

  СІХ!, Дякую і перепрошую всіх, хто був коли небіть мною ображений! Прекрасні Проповіді отця Слухаю завжди з великим задоволенням. Всю Парафію вітаю з серця України – м. Києва.

  • Darij
   2 Березня 2020 at 20:30

   Zaproszujemo szczyroserdeczno do Hdańska i czekajemo .Peredaty Witannia dla Kijewa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *