Відкриття і посвячення пам’ятника св. Володимира у Гданську

ЗАПРОШЕННЯ

„Тому-то в часах [Володимирове Хрещення 988р.], коли ще існувала повна єдністьміж Римською Церквою і Константинопільською, Київська Церква зродилась
в контексті духовної єдности з тими Церквами і з сусідніми європейськими Церквами, створюючи з ними єдину Христову Церкву. Володимир включив Київ до багатої будівлі вселенської Церкви, зберігаючи традицію Сходу та почуття власної самобутности свого народу.”Magnum Baptismi Donum (Великий дар Хрещення), Іван Павло ІІ, 1979р.

 

до Гданська – до полікультурного міста, міста «Солідарності» і початку епохальних перетворень у Європі (1980-1989рр.), на відкриття і посвячення памя’тника св. Володимира Великого (+1015р.) з нагоди ювілею 1000-ліття успіння великого князя і володаря, хрестителя Київської Руси-України, який впровадив Україну-Русь у простір об’єднаної європейської християнської цивілізації у 988р.

 

23 травня 2015 р.

Ювілейна програма відкриття:

  900 – Молебен до св. Володимира і Ольги та Усіх Святих Українського Народу

1000 – Архієреська Божественна Літургія

1200 – Водосвяття і Посвячення пам’ятника св. Володимира – Василія Святославичя, Володаря України – Руси

 

Площа перед конкатедрельним собором

Вроцлавсько-Гданської Єпархії у Гданську

Українська Греко-католицька парафія у Гданську

Християнське Братство св. Володимира Великого

Фундація св. Володимира Хрестителя Київської Русі у Кракові

 

 

“Християни, зрештою, знають, що вони дійсно є складовою частиною Української Нації внаслідок тисячолітньої історії, яка розпочалась хрещенням Володимира та Київської Русі 988 року у водах Дніпра. Але нею вони є сьогодні, насамперед, силою хрещення крові, яке вони отримали протягом жахливих переслідувань XX століття. У ті страшні роки було надзвичайно багато свідків віри, і то не лише католиків, а й православних та протестантів, (…)”

Прощальне слово Івана Павла ІІ, Львів, 27.06.2001р.

 
Zaproszenie Pomnik WW UA

Zaproszenie Pomnik WW PL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *