ЗАПРОШЕННЯ ДО ЄПАРХІЯЛЬНОГО САНКТУАРІЮМ СВ. ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО (+1015) У ГДАНСЬКУ НА СПІЛЬНУ МОЛИТВУ В НЕДІЛЮ ПРОЩЕННЯ «МИЛОСЕРДЯ» – 13.03.2016 Р

Конкатедральна церква Покрови Пресв. Богородиці у Гданську – яку Владика Вроцлавсько-Гданський Кир Володимир Р. Ющак ЧСВВ підніс 13.12.2015р. до гідності Єпархіяльного Санктуаріюм св. Володимира Великого Хрестителя Руси-України – запрошує всіх бажаючих, на спільну молитву за єдність Церкви і народу, та за мир в Україні і світі, яка відбудеться у неділю 13.03.2016р.

Одночасно подається до загального відома, що такі спільні моління у гданському конкатедральному храмі, біля якого встановлено пам’ятник св. Володимира В., з нагоди 1000-ліття його блаженної кончини, відбуваються регулярно кожного 13-го числа, кожного місяця. Богослужіння тоді служаться за таким порядком:

год. 16.30 – св. Вервиця з Апостольством Молитви «Оранта»
год. 17.00 – Свята Божествення Літургія
год. 18.00 – Акафіст Покрову Пресвятої Богородиці, і
Молитва за єдність усіх Дітей Святоволодимирового Хрещення Київської Традиції

Для інформації варто згадати, що в Україні ідея молитви за всіх християн, була започаткована після перемоги Помаранчевої Революції у травні 2005р. Вірні різних конфесій України: УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ МП, УГКЦ і РКЦ, вирішили зустрічатись кожного 13-го числа місяця, на спільній молитві у Києві, на Софійському Майдані, поруч Собору Св. Софії, в єднанні зі Софійською Орантою – Богородицею, Покровою, якій благовірний князь київський, Ярослав Володимирович – Мудрий (+1054), посвятив народ і державу Руси-України (1037p.).

День молитви кожного 13-го місяця посередньо асоціюється ініціяторами спільних молінь, із подією Марійських Явлінь у Фатімі в 1917р. (незабаром у 2017р. вселенська Церква відзначатиме ювілей 100-ліття цих фатімських об’явлень). Саме підчас одного iз цих явлінь – 13.07.1917р. Богородиця закликала світ молитися за навернення Росії. Цікавим є факт, що на чергові явління Приснодіва Марія вибрала саме число – 13, яке візійoнерка, с. Лючія пояснює тим, що одиничка – 1, вказує на Одного Бога, а цифра – 3, на Три Божі Особи.

Ще раз звертаємось із запрошенням до нашого Єпархіяльного Санктуаріюм Св. Володимира В. у Гданську, та із закликом, до всіх небайдужих, до спільної участі у тій щомісячній, всеєпархіяльній, всецерковній молитві за єдність Церкви і Народу, а також за мир і поєднання в Україні та світі, щоб невтомно заносити наші прохання і турботи під Покров Непорочного Серця Марії, та на прославу Єдиного Бога у Пресвятої Тройці.


Конкатедральна Парафія св. Вартоломея і Покрови Пресвятої Богородиці, – Санктуарій Св. Володимира Великого Хрестителя Руси-України в Гданську

cerkiew.net.plDSCF6040